Întrebare recomandată | DonMecanico a întrebat:

Ceau. Am auzit ca la ' cosmetica ' se fac tratamente pentru pete/cosuri/puncte negre, eu as vrea pentru pete, pentru inceput as dori o sedinta sa vad ce si cum, dar as vrea sa stiu si cat ar fi un pret, si din aceea sedinta sau ce faci acolo ceva la % sa-ti treaca de la prima sedinta, pana in aproximativ 60-70 lei, si unde se fac aceste tratamente? si mai exact prin Bucuresti, daca stiti. ofer funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti cumperi tu niste creme si sa te dai pe fata. La saloane e scump. De exemplu o sedinta de gomaj e 35 de lei la salon. O crema gomaj poti sa o cumperi cu 17 lei si te dai de multe ori. Bafta!