| DonMecanico a întrebat:

Help.Ceau. Am auzit ca la ' cosmetica ' se fac tratamente pentru pete/cosuri/puncte negre, eu as vrea pentru pete, pentru inceput as dori o sedinta sa vad ce si cum, dar as vrea sa stiu si cat ar fi un pret, si din aceea sedinta sau ce faci acolo ceva la % sa-ti treaca de la prima sedinta, pana in aproximativ 60-70 lei, si unde se fac aceste tratamente? si mai exact prin Bucuresti, daca stiti. ofer funda celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun tratament anti actnee este acela sa te insori/mariti! happy
Doamne ajuta!

| DonMecanico explică (pentru anonim_4396):

Inca-s tanar, pana la casatorie trebuie o fata, o fata nu ma alege asa de repede, cu aspectul tenului care l-am avut si care inca il mai am laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonMecanico):

Pai...cum adica:" imi trebuie o fata" man, este pacat a intretine raporturi sexuale cu cineva inainte de casatorie.