| traficanta a întrebat:

Ceva pentru cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Uleiul de ricin, amestecat cu ulei de măsline şi ulei de migdale, poate face minuni. Încearcă să aplici la rădăcini acest amestec săptămânal. Lasă-l să acţioneze 30 de minute apoi curăţă-ţi bine părul. Dincolo de faptul ca, aceste ingrediente ajută părul să crească, contribuie şi la o hidratare intensă, iar alt remediu ar fi sa combini câteva linguri de iaurt cu o lingură de miere şi un gălbenuş de ou. Aplică, mai apoi, compoziţia atât la rădăcini şi cât pe lungimea firului de păr şi las-o să acţioneze timp de 20 de minute. Spală-ţi părul la final cu apă călduţă şi şampon. Mierea îţi va întări rădăcinile părului iar gălbenuşul de ou va oferi părului strălucire şi supleţe. Bafta!

9 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Iti recomand uleiul de ricin. E foarte bun. Uite aici cateva masti:http://www.mami.ro/......u-par.html

| LoOvE a răspuns:

Ulei de ricin(de la faramcie 2, 3 lei)

Succes garantat:4, 5 cm pe luna

La mine a dat roade

Te dai cu el dupa ce te limpezesti de samopn, stai cu el 2, 3 min in cap si apoi te limpezesti foarteeeeeeeeee bine

| Wazzap a răspuns (pentru LoOvE):

Buna, in legatura cu uleiul de ricin, pot sa-l folosesc avand in vedere ca sunt baiat?

| LoOvE a răspuns (pentru Wazzap):

Da sigur.

Uleiul este pentru toata lumea.Nu exista restrictie pentru baieti.

Uite sa-ti dau un exemplu ca sa ma crezi:mai multi barbati care sunt la varsta a 3 (pentru ca banuiesc ca tu esti adolescent :scuze daca am gresit), acestia isi cumpara ulei de ricin pentru cresterea parului deoarece le cadea.Rezultatele nu au intarziat sa apara.

Poti sa il folosesti cu cea mai mare placere!

Răspuns utilizator avertizat
| Bubbles_8156 a răspuns:

Am auzit ca trebuiesc varfurile taiate odata la 2-3 luni :d.

Dar exista si medicamente.

| RloveR a răspuns:

Ulei de ricin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stateam toata noaptea cu el si nu stiam ce sa imi pun pe cap sa nu patez perna si mi-am pus o punga cu o caciula(era iarna, numai bine) da era cam incomod si stateam cu el doar ziua cat puteam de mult sau masti cu ou+ulei ricin+ulei masline il si haidrateaza dar sa fie extravirgin

| Vio90 a răspuns:

Ulei de ricin, sampon regenerant gerovital cu lotiunea regeneranta care contine si ea ulei de ricin si petrol cu vitaminele A si E, iar pentru varfuri un ulei de la kallos