| Elena_8734 a întrebat:

Eu ma consider draguta naturala, adica fara niciun strop de machiaj, credeti ca fetele frumoase sunt cele naturale?

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Exact putin machiaj nu strica...
Eu cred ca oricat de frumoasa e o fata,putin rimel,luciu de buze sau balsam,si creion dermatograf o fac simai speciala.
Eu una,incepe sa-mi intre in obisnuinta sa ma dau cu creion,doar putin pe la coada ochiului, apoi balsam. Sper sa nu continui cu mai mult, dar atat mi se pare perfecthappy

| MMihai a răspuns:

Da! Oricum naturală vei arăta mai bine!

| ruPfashu a răspuns:

Da, asta este cel mai frumos lucru la o femeie. Naturaletea. Daca si aia o ascunzi sub cate machiaje/farduri...atunci pentru ce o mai ai?

| Angeline a răspuns:

Frumusetia naturala conteaza cel mai mult, dar nu strica niciodata un pic de machiaj, pe la 15-16 ani cand simti gustul cluburilor vei vedea ca machiajul te va ajuta la multe chestii happy Succes

| rossCopperman a răspuns:

Adevarat fetele sunt mai frumoase fara machiaj sa te uiti la una machiata toata rujata sa fie (intr-un cuvant bleah) si sa o compari cu una nemachiata sa vezi atunci ce iti place mai mult

| DAHAKA31 a răspuns:

Da normal e bine sa fi asa unele invidiaza asta la tine cred-ma

| DeeaLovee a răspuns:

Da! E unul dintre cele mai apreciate lucruri faptul ca nu te machiezi.

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

E bine ca crezi in tine.Da unele fete sunt frumoase fara niciun machiaj sau alte produse cosmetice.Nu,unele fete sunt frumoase din cauza machiajului si a produselor cosmetice.

| niku93 a răspuns:

Categoric!

| stefanik04 a răspuns:

Da,eu asa cred.Parerea mea e ca trebuie sa fi cat mai naturala pentru a fi frumoasa.Chestia ii ca unele vor sa se machieze pentru ca asa le place si se cred mai dragute dar exagereaza.Bineinteles,daca te dai cu un pic de pudra, pentru ca ai multe cosuri,(esti in perioada de pubertate etc) nu e nimic rau in asta
Torusi cine e natural e mai frumos

| Cristinna_8657 a răspuns:

Da, ele sunt cele mai frumoase...bine nu zic ca cele care se machiaza sau cu silicoane sau cu buzele mari nu sunt frumoase, dar naturalul este super.la multi ani, pentru maine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin machiaj nu strica

| miruna_9832 a răspuns:

Am 9 ani dar eu zic ca fetele frumoase sunt cele natural cu machiaj poti arata bine dar nu esti tu natural daca dai cu machiaj mai bine sa fi frumos natural asta cred eu