| Ionutz1998 a întrebat:

Cu ce se curata vopseaua de par de pe piele?

Răspuns Câştigător
| TheFreak9 a răspuns:

Acetona!

5 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Eu din experienta mea, vopseaua de par iti iese singura dupa mult timp laughing sau imediat, daca te stergi cu produsul acela care il folosesc la coafor pentru a-ti face parul permanent.si dupa ce te stergi cu el clateste-te cu apa ca sa nu faci vreo alergie ceva.te anunt ca miroase naspa rau big grin

| Anonim69 a răspuns:

Cu crema se curata mama cel mai binelaughing

| Dana a răspuns:

Buna Ionutz1998,
sa stii ce nu se curata cu acetona!
Matusile mele se vopsesc des una pe alta si logic ce se mai si murdaresc si se curata cu sare de lamie!
Iti garantez!
O seara placuta! si sper ca te-am ajutat! PA:*

| Nokitochikushi a răspuns:

Cu lesie de cenusa laughing)

| floriana08 a răspuns:

Spirt