| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot da seama ce masura port la conversi daca in general port 37? cat inseamna un numar de la noi?

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Păi la mine la o pereche arată 6 jumate, şi la alta 7. Şi normal port 39, deci nu ştiu cam cât ar fi la 37. Posibil 5?

4 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Eu port 39, şi mi-am luat 39 jumate.Cred că mai bine îi încerci, dacă cumva vrei să comanzi de pe net după aceea e nasol că poate nu ţi-s buni.

| AmanoYuno a răspuns (pentru Alexutza25):

Da dar la conversi numerele sunt de la 1 la 9 sau ceva de genul asta intrebam

| AmanoYuno a răspuns (pentru Alexutza25):

Mersi

| Alexutza25 a răspuns (pentru AmanoYuno):

Păi la mine la o pereche arată 6 jumate, şi la alta 7. Şi normal port 39, deci nu ştiu cam cât ar fi la 37. Posibil 5?

| Cosmotel a răspuns:

Iei 36 pentru ca de obicei sunt mai mari cu un numar.