| pynnk a întrebat:

Cum pot sa scap repede de cosurile de pe spate..nu am multe dar sunt uratecrying(

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Eu am scapat de absolut toate cosurile cu Zineryt. Un link de unde sa il cumperi (il gasesti si la farmacii). Rezultatele nu sunt imediate, ci intarzie putin dar rezultatele sunt prompte si dureaza. http://www.efarma.ro/products.php?id=969

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am si pe spate si pe brate si imi apar doar vara de la soare.Sa le faci sa dispara e cam greu, dar poti sa-ti dai cu crema de protectie solara ca sa previi aparitia lor.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Citeşte aici nişte tratamente,
http://www.tratamenteacnee.ro/despre-acnee/cosurile-de-pe-spate-o-amintire
Te va ajuta;).
Numai Bine.

| RedNose a răspuns:

Eu am folosit zinerit...am facut o cura cum scrie pe cutie dar nu mai stiu exact, 2 luni sau cam asa ceva.

| Annitu30 a răspuns:

Si eu am avut dar au trecut cu crema de galbenele

| simina96 a răspuns:

Buna! Incearca sa te dai in fiecare seara cu crema de galbenele, am avut si eu si mi-au trecut in scurt timp; inmoaie o vata cu spirt si tine apasat cateva minute pe cosuri, asa o sa le usuci si o sa cada ele singure; sau du-te la un dermatolog si o sa iti dea un tratament potrivit pentru tine. happy
Cel mai important este sa nu le storci! Daca le storci raspandesti infectia si mai rau le faci.