| Ioana466 a întrebat:

Cum poti sa nu mai fii timid si sa fii popular sau placut de toata lumea?

Răspuns Câştigător
| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Pai asa eram si eu inainte... incearca sa faci glume, sa razi, sa faci mai multe nebunii adica nu exagerate. eu asa am facut si acum sunt ce-a mai populara din scoala. Bafta. Funda?

3 răspunsuri:
| 03Didy03C a răspuns:

Scoate frica aia cu patentul de acolo, fa-ti prietene nerusinoase, fi mai crazy, dar invata bine(ca mine laughing ) Apoi un look mai modern si sa fi mai din topor, mai stilul ala de fata no rules (din nou, ca mine laughing )

| gfffsdtrshd a răspuns:

Nu incerca sa fii falsa sau sa fii ca cea mai populara fata din clasa. Axeazate pe punctele forte care tu le posezi gen: stii sa asculti bine sau poti sa dai sfaturi utile sau altceva) Comporta-te cu cei din jurul tau asa cum doresti sa se comporte si ei cu tine, nu fi grosolana sau rea, fii gingasa si prietenoasa.

| clickerul a răspuns:

Comportându-se frumos și ieșind mai mereu în evidenta.