| Smile4ever a întrebat:

Cum sa iti faci parul ondulat, fara sa folosesc ondulatru sau bigudiurile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A uite asa. Aseară mi l-am făcut și eu.
Bafta

9 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Cu placa... Uite aici un videoclip... Succes

http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU

| Șosețică a răspuns:

Pai ai putea cand ai parul ud, sa iti faci codite impletite (subtiri) si sa le lasi asa cam 8-9 ore... apoi le desfaci si sa vezi cat de magnific iti fa fi parul, iti spun asta din propria experienta...
Dar nu uita, sa nu iti faci tot parul asa decat 2 sau 3 suvite din fiecare parte a capului (dreapta-stanga)
Sper ca te'am ajutat happywinking

| Anonima_2658 a răspuns:

- cu placa. http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4
-pe "moate" am auzit si eu.nu am incercat.

nelamurire: cum sa imi fac fara sa folosesti :))
adica zici eu si dupa aia treci la tine:))[:-j]

xoxo :*

| pink10 a răspuns:

Pai dupa ce te speli, astespti sa se usuce putin si dupa iei cate o suvita ( cam de 2-3 cm ) si o rasucesti ( ca un coc sa fie la final ) si o prinzi cu un eleastic happy Asa faci cu tot parul si stai pana a2a zi happy Arata foarte sexy si tine destul love struck Mie imi iese mereubatting eyelashes
Funda?batting eyelashes

| nononononono a răspuns:

Poti folosi placa...sau cozi impletite cu mai mult par intr-o coada.

| KellyK13M a răspuns:

POti sa iti faci baie iar dupa aia sa til prinzi la spate cu un cleste (sper ca intelegi la ce m refer) se va usca mai greu dar va fi ondulat! happy

| Deyaa2 a răspuns:

Poti incerca sa ti`l ondulezi cu placa.:*

| Caricatură a răspuns:

Ti-l impletesti cand e ud.

| milkl a răspuns:

Cu placa