| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma ingras? Mananc pizza sau fastfood in fiecare zi si tot slaba-scandura sunt.

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai multa carne. Dar sa te opresti la timp ca de slabit este mult mai greu.Pa cuvant.

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mancatul la ore fixe dadea rezultate bune pentru unii.

carla
| carla a răspuns:

Pai oricum nu este o modalitate sanatoasa de a te ingrasa. Du-te la un medic pentru analize, fa sport, consulta un nutritionist, mananca la ore fixe..etc.

| miriam a răspuns:

Tine o dieta adecvata metabolismului tau, daca continui sa mananci fastfood vei avea pb de sanatate, mai bine mergi la un nutritionist care iti va da o dieta de ingrasare care corespunde metabolismului tau

| georgy_9064 a răspuns:

Mergi mai bine la un nutritionist. el iti va spune ce trebuie sa mananci.nu pizza, fastfood-urile sau mc te ingrasa, dimpotriva chiar nu fac bine.

| georgy_9064 a răspuns:

Oricum sa nu faci ca mine, sa mananci la 12noaptealaughing)

| crisa a răspuns:

Pizza si fast-food-ul n-au nici o legatura cu ingrasatul SANATOS. Sau vrei sa faci sunci?
http://www.tpu.ro/......60-kg.html

| Teardrop:] a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci sport si sa mananci multe fructe...si nu cred ca este bine sa mananci atata mancare tip fast-food pentru ca nu este deloc sanatoasa si mai tarziu poti lua foarte mult in greutate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti praf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stiu euwinking punete serios sa tragi de fiare ia creatina si protein, carbohidrati si iti garantez ca vei pune muschi frumosi pe tine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la sala, mananca multa carne, incearca niste proteine Doar! proteine. si atat