| SabinneSD a întrebat:

Cum sa te imbraci la scoala?

8 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Dacă nu ai o uniformă,poți să te îmbraci în jeanși, o bluză de trening, tricou si adidași! Acest outfit merge și la fete, dar și la băieți! Până la urmă ești la școală, nu în club.
Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna!
Discret dar pretty.
Eu imi iau o camasuta bleu-deschis, cu guler aranjat, curat, la care ii intorc manecile la cot si prind cu o agrafa din aia cu fundita alba, arata super cute!
+niste blugi mai lunguti, care ii trag peste niste UGG-uri cafenii.
Poti sa-ti impletesti parul pe o parte daca vrei.
Daca intrebi, ugg sunt niste cizme asa. medii din material gros doar cu talpa impermeabila.
Pont: poti sa bagi camasa in pantaloni, arata mai "cuminte";
Esti fata, nu?
Noapte buna!

| LorenaAnca a răspuns:

Daca nu ai uniforma, eu te statuiesc sa porti blugi mulati + o camasa draguta + pantofi sau blugi + o bluza + o geaca de trening. Cand e cald poti inlocui bluza cu un tricou.

| kiduţa18 a răspuns:

Eu personal, când merg la şcoală mă îmbrac aşa : Teneşi, adidaşi, cizme + blugi, colanţi + tricou sau bluză şi un cardigan. Dacă mai iau o geacă şi eventual căciuli sau eşarfă. Până la urmă merg la şcoală, nu la club. Bine, am şi piţipoance în clasă care vin cu tocuri şi cu colanţi lucioşi şi cu sclipici şi bluze până la buric şi machiate de zici că-s pe podium. Dar na, n-am ce să le cer...

| HoneyCocaineee a răspuns:

Pai comod..stilul tau tongue nu exagera, totusi e o institutie publica etc etc..eu nu am uniforma..si ma imbrac cum vreau, daca tu ai uniforma. poart-o tongue

| cokko a răspuns:

Sa ai un stil nici prea elegant nici prea spori, ia o pereche de colanti, o bluza mai lunga si o pereche de botine fara toc+ o geaca de piele sau blugi!