| anonim_4396 a întrebat:

Cum te imbraci la scoala???

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Servus, eu la scoala ma imbrac decent...
-pantaloni negri
-bluza alba sau camasa alba
-sacou negru
...happy

8 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

La scoala se poarta mai mult dezbracat.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ideea e sa te imbraci modern dar in asa fel sa fie si decent si sa fie haine calcate, spala-te si ingrijite. Daca ti se cere uniforma...trebuie sa respecti regulamentul.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea este sa te imbraci cit mai decent posibil, nu extravagant, incearca sa mergi cit mai natural, nu adopta tinute iesite din comun, nu cred c aeste cazul, acestea le poti etala si cu alte ocazii.Incearca o tinuta decenta si vei vedea ca ai foarte multe de catigat; Mai sint scoli, licee care au tinuta speciala(sarafan, camasa, taior, pantalon), daca scoala ta nu are asa ceva ia si imbraca ceva normal, nu iesit din comun ca sa potri atrage atentia colegilor, profesorilor.

eileen
| eileen a răspuns:

Daca nu ai o uniforma, jeansi, tricouri decente, fara inscriptii porcoase, fustite dragute, dar nu cat batistele de scurte, camasute in culori ok, in sensul ca nu vrei sa fii curcubeul clasei. Fii chic!

| kh1ss a răspuns:

Decent

| cely a răspuns:

Decent

| Adorable3 a răspuns:

Eu cred ca la scoala trebuie sa te imbraci decent.cu blugi.malete.tricouri.sa nu fii prea colorata...intr'un cuvant."trebuie sa imbraci simplu"big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca scoala/liceul are o uniforma.cred ca trebuie sa ne conformam si noi.
daca nu.cat mai decent.
blugi.hanorace.bluze nu decoltate sau scurte.
winking