| Cosmin_4197 a întrebat:

Cum scap de alunite TOATE! nu le mai suport

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Fa un consult dermatologic. Medicul este singurul care te poate sfatui corect in privinta asta.

| Vali87 a răspuns:

Dermatologolul e cea mai buna solutie. Stiu ca sunt clinici de stat in care sunt sectii de dermatologie si stiu sa parca niste tratamente cu laser sunt recomandate pentru asa ceva. Dar e destul de scump si totodata trebuie sa dai peste un dermatolog bun care sa te faca calumea, sa nu dai banii degeaba. Alta solutie nu vad care ar fi. Ia o trimitere de la medicul de familie te duci la dermatolog, nu trebuie sa platesti nimic si intrebi ca nu ai nimic de pierdut. Dar daca ai foarte multe e posibil sa fie mai greu sa scapi de toate nu stiu ce sa zic.
Bafta!

| Sapphire a răspuns:

Preferi sa te chinui prin spitale cu vreun cancer malign? happy