| andutz a întrebat:

Cum scap rapid de cosurile de pe nas? big grin

9 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Masca de argila sau o crema antiacneica, si daca ai puncte negre extractie la cosmetice. Insa daca ai o problema de acnee grava, cel mai bien mergi la dermato.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| cornel a răspuns:

Iti trec in 2 zilehee hee

| Butsilee a răspuns:

Ia tu niste aspirina 1-2 lingurite de miere de orice fel...si amesteca`le si aplica`le pe fatahappy rezultate sigurehappy si in plus este un antibiotic facut acasahappy si eu am cosuri pe nasI don't want to see si ma zgamai mereu crying si sunt redhypnotized crying mi-a cumparat mama de la farmacie eryfluid foarte bunhappy

| jaquelineee a răspuns:

Iti recomand zineryt il gasesti la farmacie, sau masca de argila. o folosesti jumatate de plic in fiecare seara 7 zile dupa care odata p saptamana si scapi de cosuri, un plic de masca de argila e 1. 10 bani deci dintr-un plic te faci de doua ori :*!

| SatanaInIzmene a răspuns:

Nu mai minti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca Zinerytul.Majoritatea au fost multumiti de el.Il gasesti la farmacii(in jur de 35 lei). Il aplici pe fata seara inainte de culcare si-l lasi sa actioneze peste noapte iar a doua zi, te speli pe fata. Daca ai probleme serioase, aplica-l si dimineata dupa ce te-ai spalat pe fata.Rezultatele apar inca din prima saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti le storc da numai pe alea care's iesite in afara si dup-aia te dai cu o solutie antibacteriana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti le storci da numai pe alea care's iesite in afara si dup-aia te dai cu o solutie antibacteriana

| lorii a răspuns:

Paii lamaia ajuta multhappy