| RoCosy a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe fata cat de rapid si ieftin?

7 răspunsuri:
| smile1 a răspuns:

Uff lupta cu cosurile niciodata nu e dreapta, ele sunt in avantaj tot timpul. Eu am trecut de perioada aia si sfatul meu e sa nu le spargi ca sa nu ai semne si sa nu dai cu creme din astea "miraculoase" ca dai si bani si nici bune nu sunt.du-te ia-ti niste musetel daca nu ai prin casa si in fiecare dimineata si seara, cu un pic de vata tamponeaza-ti pe fata.inainte sa de dai cu ceai ar fi bine sa te speli cu un sapun (dave din propria experienta). si sigur o sa-ti treaca cat mai repede. si vezi poate gasesti prin casa niste crema de fata ..de la nivea de preferat, daca nu gasesti nu-i nici o problema. bafta:*

| RoCosy explică (pentru smile1):

Merci de sfat! asa o sa fac ca nu le mai suport...

| smile1 a răspuns (pentru RoCosy):

Ok. sper sa-ti treaca cat mai repede. fundita?batting eyelashes

| Axys a răspuns:

Sal incerca sa te speli mai des pe fata in caz de ai pe fata cu sapun dav happy e bun sapunul dav nu usuca pelea ca altele big grin... eu degeaba am folosit of cate creme si cate prosti pentru cosuri si de geaba happy cel mai bine sa te speli mai des cosurile se fac de la praf si transpiratia si d ela ten gras happy ia-ti dav nlocuestele pe alea daca folosesti altceva

PArerea mea
pentru ca si eu folosesc dav si nu mai apra asa de multe cum ama vut happy ca la un moment dat nu o sa mai apara deloc

| Aηdяєєa a răspuns:

Am auzit ca daca te speli cu sapun des pe fata scapi mai repede de ele, dar nu stiu daca e adevarat.
Poate te ajuta asta :
http://www.eva.ro/......22953.html

| Nemesis2012 a răspuns:

Da-ti cu crema pe fata ( speciala ) daca nu ai bani cu nivea. Fundoi?

| mih2el2 a răspuns:

Eu folosesc creme de la gerovital plant..sunt foarte bune