| aleczuu a întrebat:

Esarfele mov sunt la moda?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Culoarea mov e in tendinte!
Depinde de esarfa..., la ce o accesorizezi...

4 răspunsuri:
| jolie_3446 a răspuns:

Da, important este sa o adaugi la o tinuta careia sa ii dea ceva in plus, sa nu exagerezi cromatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fii mai discreta poti sa o pui la incheietura mainii, sa faci din ea o floare pe care o pui la rever sau chiar pe bluza, movul merge perfect cu tonurile de gri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| madalina3005 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa tii cont si de preferintele tale. Nu trebuie sa porti ceva doar pentru ca " este la moda". Daca tie iti place si te simti ok, este f bine. Insa nu purta ceva care sa te faca sa te simti mai putin confortabil doar pentru ca se poarta.