| Babushka a întrebat:

Cum vi se pare rujul rosu? intrebare si pentru fete si baietithinking mie mis e pare sexy si imi place :*

20 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Si mie imi place, dar mi se pare ca nu merge la orice ocazie.

| SweetCandy a răspuns:

Da e dragut insa sa nu fie si makiajul okilor foarte puternic pentru ca apoi semana cu o sorcovalaughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Il folosesc numai la o tinuta office sau la ocazii foarte speciale.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ideea e sa-ti stea si bine. Rujul rosu e foarte pretentios. Atrage atentia asupra intregii fete si astfel, scoate in evidenta chiar si cea mai mica imperfectiune. Mai gandeste-te si ce fel de ten ai. Rujul rosu nu se potriveste la blonde spalacite sau la brunete cu tenul masliniu. E bine sa incerci mai multe nuante, sa ceri o parere obiectiva si apoi sa ramai la nuanta cea mai potrivita.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi place, dar nu folosesc prea des aceasta culoare big grin

| BUBULINA a răspuns:

Sincer nu prea ma machez
ma dau cu un pic de fond de ten si ruj roz si rosu
pe mine ma schimba foarte mult ruju rosu/roz

| ing. a răspuns:

Eu nu prea folosesc ruj rosu.happy
Dar unele ocazii chiar mergelove struck
Si mie mi se pare sexyhappylove struck
big hug
Numa` sa nu te machiezi prea strident, ca se strica treaba
big hug Puuupicilove struckkiss

| JackieSue a răspuns:

Rujul rosu nu e tot timpul sexy. Pustoaicelor nu le sta bine cu rosu ca le pune intr-o mina mai "suparata"... le maturizeaza. Femeilor mai mature li se potriveste si le da o tenta de femeie senzuala.

| MissD a răspuns:

Mi se pare extraordinar la un ten alb. Imi place foarte mul acest contrast.

| ammodytes a răspuns:

Eu ador rujul rosu, dar il folosesc cumpatat, ca sa zic asa.Cand sunt imbracata office imi place sa-l folosesc si de-asemenea la o tinuta eleganta de seara. In timpul zilei imbracata casual prefer cu lipgloss culoare naturala. happy

| Ciprian271 a răspuns:

Provocator si delicios

| yoanna73 a răspuns:

E sexy, daca iti vine bine. nu merge la toate fetele.

| eek a răspuns:

Daca o sa vezi vreo fata cu dintii galbeni si cu ruj rosu aprins..nu stiu cat de sexy o sa ti se mai parahappy

| Jupiter a răspuns:

E frumos, insa numai langa niste dinti ALBI.

| spiritul a răspuns:

E bun, dar nu pe gulerul camasii la barbatul insurat

| crisS a răspuns:

M-i se pare super mai ales stilul acela il avea si Christina Aguilera cred ca in videoclipul Hurt dar eu nu prea folosesc pentru. ca nu ma prinde bine!happy

| monika_9877 a răspuns:

Mie imi place cum arata dar nu la orice

| kathessa a răspuns:

Mie mi se pare vulgar rau. Sint foarte putine femeile carora le sta bine cu ruj rosu...

| Guitarlove a răspuns:

Rujul rosu e vulgar! Este o nuanta sexy, seducatoare! N'o folosi oriunde! Doar la ocazii speciale!winking

Răspuns utilizator avertizat