| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Fetelor, dragelor am nevoie neaparat de voi. Am nevoie de o masca pentru par care ca mi-l faca mai sanatos si mai stralucitor, mai matasos si mai bogat-mai des.Va rog mult!

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

1. Miere si ulei de masline

2 linguri de miere

1/3 ceasca de ulei de masline

Amesteca cele 2 ingrediente intr-un bol micut. Aplica pe toata suprafata parului, accentuand pe varfuri. Infasoara parul intr-un prosop pentru 30 de minute. Spala bine, cu apa calda si sampon. Repeta aplicarea acestei masti de cel putin 2 ori pe luna.

Răspuns utilizator avertizat
| pisicuta2884 explică:

Ce e asta?

| BlaaBlaa a răspuns:

Salut. Poti sa iti iei de la Gerovital si eu il folosesc big grin