| Smile_3473 a întrebat:

De cate ori ma epilez inghinal, ma irit. Ce ar trebui sa fac sa nu mai apara acea iritatie?

Răspuns Câştigător
| 009 a răspuns:

Date cu crema de galbenele de la plafar

3 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Si eu pateam la fel, e si caldul de vina.Cu ce te epilezi? Eu am bic gillet woman si ma dau cu spuma de la gillet pentru femei fara sa ma ud inainte cu apa ca ma irit.Acum depinde cu ce te faci tu.Totusi du-te la un platfarm si zii doamnei de acolo sunt creme speciale dupa epilat pe baza de plante care te ajuta mult.Succes.

| ELD a răspuns:

In zona inghinala este si pielea sensibila si de aia se irita. Incerca o crema, ceva.bafta!

| Tzukushi a răspuns:

Uremeaza acesti pasi si vezi daca functioneaza

http://www.sfaturilemariei.com/iritare-dupa-epilare/

.