| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii baieti care se cred mari personalitati jignesc trendurile modei cum ar fi blugii rupti sau choker etc. M-am saturat sa aud cum unii baieti spun,, vezi ca ti sau rupt blugii" ori,, nu vrei mai bine sa-ti dau eu lesa ciinelui " nu doar mie mi se intampla. Urasc asa fel de baieti care numesc fetele,, c**ve ca poarta chokere vedetele cand poarta acest accesoriu nu cred ca sunt numite asa. Istoria chokerelor e frumoasa chiar de la inceput cand regine purtau chokere elegante. Si nu sunt o fetita mica frustrata.
Baietii sunt gelosi

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Baietii in general nu inteleg d'ale modei, doar daca sunt in domeniul asta. Am avut la un moment dat o discutie cu iubitul meu, cu care sunt impreuna de 6 ani, si l-am intrebat de ce majoritatea barbatilor judeca femeile dupa un choker sau un machiaj mai extravangant, un selfie sau orice chestie de genul. Raspunsul lui a fost cam asa: nu ii vad utilitatea, de ce sa iti pui o zgarda la gat numai ca sa fii cool, de ce sa te machiezi atat de extravagant numa ca sa iti pui poza pe Instagram sau sa iti faci selfieuri, de ce sa te machiezi cand mergi sa cumperi ceva de la magazin sau cand mergi la facultate, cand poti sa fii aranjata si naturala fara machiaj strident. Ei considera ca femeile care fac chestia asta cauta atentie, si cele care cauta atentie sunt de cele mai multe ori c**ve. Si aici sunt si eu de acord, femeile care cauta atentie doar prin imbracaminte, machiaj si accesorii sunt niste femei fara personalitate si caracter, care au de aratat doar trupul si nimic altceva. Daca totul se face cu limita, nu are de ce sa nu iasa binehappy Oricand, oriunde si oricum, o femeie va fi mult mai apreciata de un barbat prin felul ei de a fi, de a comunica, mai pe scurt, sa ii mearga mintea.

| anonim_4396 explică (pentru larrii):

Ai dreptate

2 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Moda este o arta, iar cei care jignesc arta sunt persoane reduse, lipsite de inteligenta.

E ok sa nu-ti placa un trend vestimentar, dar atunci cand jignesti pe cineva din cauza asta dai dovada de lipsa de inteligenta.

Nu-i mai baga in seama pe cei care jignesc, nu merita atentia unei domnisoare ca tine.