| Cristina_Kitty_1998 a întrebat:

De unde pot sa imi comand nuantator portocaliu de culoarea morcovului care sa se duca? Un site daca ati putea sa imi dati. Presupun ca ar trebui sa arate la fel ca si sticluta de la albastru de metil sau sa imi spuneti un site de unde pot cumpara movie colors. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

Pe site-ul shopmania le-am gasit la pretul de 21, 50 RON, eu am achizitionat din magazinul DM cu un pret putin mai ridicat, aproximativ 30 RON.
Recomand Movie Colors, nu contine amoniac, rezista la cateva spalari, culoarea este intensa si poti scapa de ea printr-o simpla vopsire.