| CristalClear a întrebat:

Deci...Am parul MULT PREA DES SI VOLUMINOS. Mie imi sta bine NUMAI cu el drept si cu breton. Ma enerveaza, sta umflat si imi arata capul cat casa.Il indrept in fiecare zi cu placa, dar e atat de voluminos incat nu sta drept-drept, doar isi mai pierde din volum.In curand o sa-l distrug cu placa asta, dar n-am ce face.Il am cam pana la umeri si imi tot schimb sampoanele dar parca toate imi fac parul umflat... M-am saturat! Mai e cineva in situatia mea? Ce sampon imi recomandati ca innebunesc?

Răspuns Câştigător
| Madalina123 a răspuns:

Cand te speli pe cap, sa nu te speli cu mult sampon, incearca sa folosesti cat de putin.

4 răspunsuri:
| Madalina123 a răspuns:

Buna. Mergi mai bine la coafor si spune-i sa te fileze, asa nu vei mai avea parul asa des. Bafta!

| CristalClear explică (pentru Madalina123):

Il am deja filat si parca imi sta si mai umflat sad. Probabil deoarece il am si putin ondulat.

| Madalina123 a răspuns (pentru CristalClear):

Cand te speli pe cap, sa nu te speli cu mult sampon, incearca sa folosesti cat de putin.

| tati a răspuns:

Nu e treba samponului ci a foarfecii! Fileaza-l

| AlessiaxD a răspuns:

Daca ai parul asa de des, iti recomand sa-l filezi. :* Si va fi mult mai bine.