| CristalClear a întrebat:

Deci...Am parul MULT PREA DES SI VOLUMINOS. Mie imi sta bine NUMAI cu el drept si cu breton. Ma enerveaza, sta umflat si imi arata capul cat casa.Il indrept in fiecare zi cu placa, dar e atat de voluminos incat nu sta drept-drept, doar isi mai pierde din volum.In curand o sa-l distrug cu placa asta, dar n-am ce face.Il am cam pana la umeri si imi tot schimb sampoanele dar parca toate imi fac parul umflat... M-am saturat! Mai e cineva in situatia mea? Ce sampon imi recomandati ca innebunesc? Parul e deja filat si tot sta umflat. Vreau doar sa-mi recomandati un sampon care sa nu dea deloc volum parului.

Răspuns Câştigător
| αηηα a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie...
Am tot schimbat sampoanele si parca nimic.Incearca sa iti cumperi un sampon pentru par drept; poate daca te speli cu el se mai duce din volum.Si ar trebui sa te faci si cu masca de par, crede`ma ca eu nu m-am prea facut si acum parul meu arata ca naiba de la placa sadSi dupa ce el intinzi, foloseste si ceara de par happyAdica, la mine sta mai mult timp intins daca ma dau cu ceara.

1 răspuns:
| georgiana37 a răspuns:

Al meu e la fel da nu am cei face