| Oanny a întrebat:

Exercitii eficiente pentru slabit in zona fundului, picioarelor si la brate?

Răspuns Câştigător
| Anduu123 a răspuns:

Stai pe burta, te sprijini in maini si pe unul din genunchi, iar cu celalalt picior faci cateva ridicari, dupa care la fel si cu celalalt. Chiar merge, Iti ridica fundul si slabesti in acea zona. Pentru picioare cel mai bine ar fi sa alergi macar 1 km pe zi si poti slabi in zona bratelor cu acele greutati de 1 sau 2 kg. Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai eficiect este alergatulhappy si multa apa care elimina grasimea din organism

| Lolll a răspuns:

Hmm.Stai prea mult! De aceea pui pe maine picioare si fund!
Nu e nevoie de regim dar trebuie sa fii foarte activa! Adica sa nu stai toata ziua la Tv sau Pc.Fa miscare nu trebuie sa alergi plimbate toata ziua dupa care sta la pc o ora 2 dupa care culcate!
Asa am fost si eu!
Sper ca te-am ajutat!