| valaki a întrebat:

Exista vreo crema care sa iti albeasca pielea pe tot corpul?

4 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Vreau si eu asa crema, din pacate nu este...doar cei care nu au multa melatonina nu se pot bronza si au pielea alba, am auzit ca sucul de lamie albeste pielea happy sper ca te-am ajutat...papa

| basexcu a răspuns:

De ce toti cei cu tenul' deschis vor sa fie cat mai bronzati si cei mai inchisi la ten vor sa fie albi?
De ce persoanele cu parul cret vor sa-l aiba drept si cele cu parul drept si-l fac cret?

ps : intreaba-l pe michael jackson!

| Alunuca a răspuns:

Da, exista.

Răspuns utilizator avertizat