| Carminafrumusica a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa mi se albeasca pielea?

Răspuns Câştigător
| LoveLebadaa a răspuns:

Buna intrebare! Sa ma anunti si pe mine daca iti raspunde cineva ca am cam exagerat cu bronzul laughing. DAR iti dau eu o masca : iaurt, miere si papaya. Eu nu am facut-o pentru ca nu gasesc papaya. happy

| Carminafrumusica explică (pentru LoveLebadaa):

Ok am sa te aunt si multumesc pentru sfat

| Carminafrumusica explică (pentru LoveLebadaa):

Uite dupa vocabularul tau imi dau seama ca esti o persoana cu care se poate discuta de asta as vrea sa te rog frumos daca m-ai putea ajuta cu un like pe facebook la o pagina care incepe putin putin sa evolueze. uite linkul(si daca dai like as vrea te rog sa imprastii pagina si la prietenii tai) https://www.facebook.com/......0825833633

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-te la farmacie si cere un produs pentru albirea pielii sau mai bine du-te la un dermatolog.

| IrinaAniri a răspuns:

Am auzit ca daca te speli cu lapte ti se duce bronzul. o metoda mai sigura ar fi exfolierea, astfel stratul de piele cuprins de soare va cadea

| Naяutσ a răspuns:

Eu am folosit un autobronzant din prostie laughing si ca sa-mi albesc pielea la loc am folosit lamaie! Incearca thinking

| Aimèeeee a răspuns:

Astepti sa treaca vara laughing si iarna.

| ONElena11 a răspuns:

Fa bai lungi si dese

| Andr3y25 a răspuns:

Sa te speli laughing))

| YourB0SS a răspuns:

Daca esti tigan, te rog eu frumos n-o face vreau sa-mi dau seama de la departare sa ma feresc de "Smecherii" ca tine.

| Carminafrumusica explică (pentru YourB0SS):

Nu sunt tiganca nu mai ca sunt mai inchisa la ten si apropo daca vrei tiganci du-te in satra ca se vede ca de acolo vii

| YourB0SS a răspuns (pentru Carminafrumusica):

Stai tu linistitahappy.

| MariaKTA a răspuns:

Nu mai sta la soare sau dati cu crema de protectie ca sa nu se mai bronzeze pielea