| CandyTetris a întrebat:

Exista vreo metoda eficienta de a scapa de vergeturi? Ma refer la exercitii fizice, masaje si chestii de genul, cu cremele m-am lamurit, sunt bani aruncati in vant.

Răspuns Câştigător
| ella1515 a răspuns:

Pai. de vergeturi nu scapi deloc poate doar sa le mai diminueze stiu ca untul de shea face minuni eu nu am vergeturi dar il folosesc pentru piele o face mai fina mai frumoasa.chiar ti`l recomand am prieteni care l-au folosit impotriva vergeturilor si acum abia ca se mai vad dar depinde ce fel de vergeturi ai?