| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum obisnuiti sa va vopsiti? La salon sau acasa?

Răspuns Câştigător
| BikaBianca a răspuns:

Pai la salon daca te duci o sa te coste mai mult da o sa fii facuta bine, daca te faci acasa nu o sa iti iasa asa de bine sa o sa iti iasa!

| Sensitive a răspuns (pentru BikaBianca):

Eu ma fac singura, si iese perfect.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acasa

| CryssCrySta a răspuns:

Nu ma vopsesc

Răspuns utilizator avertizat
| Sensitive a răspuns:

Prefer sa ma vopsesc singura, plus de asta e ca un hobby:-)

| Gumalamanaazecea a răspuns:

La salon

| ExpertRO a răspuns:

Deci tu decizi nu te lua dupa altii. TIne de imaginea ta personala.

Daca vrei sa pari cool si toata lumea sa te vada ca o faat rebela te poti vopsi la salon, iar daca vrei sa pari o fata decenta, cuminte poti sa te vopsesti acasa!

Pa, Pa. Sper ca te-am putut ajuta...

| NewSummer2013 a răspuns (pentru ExpertRO):

N-am crezut ca a te vopsi la salon inseamna a fii o fata "rebela".
Sincer, eu ma fac numai la salon, si nu din "rebelitate" ci doar ca sa-mi protejez mai bine parul.

Consider ca ei au produse speciale, masti de calitate, etc astfel nu mi-l deteriorez singura acasa ca proasta, facand experiente pe el cu culoarea cutare, sau culoarea cutare.
(fara suparare, nu toti avem acel "talent" in arta vopsitului si mi-e frica sa risc)

+ Ca: la salon daca nu-ti place in totalitate culoarea rezultata ti-o schimba astfel in cat sa-ti iasa exact dupa cum iti dorest.
Pe cata vreme acasa... cu ce ti-ai facut, cu aia ramai.

| chanelll a răspuns:

La salon este mult mai ok, parerea mea. happy