| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si ma epilez pe tot corpul in afara de maini.As vrea sa stiu care e parerea fetelor despre acest lucru, e mai atractiv pentru voi un baiat epilat si ingrijit sau unul neepilat? As vrea sa imi raspunda doar persoanele de sex feminin.

Răspuns Câştigător
| Marbella188 a răspuns:

Eu sunt de acord să te epilezi. Mai ales pe piept, burta și în zona intima. E vorba de igiena. Pe mâini și pe picioare nu zic că ar sta rău. Adică, mai ales pe mâini. Arată ceea ce ești cu adevărat!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marbella188):

Nu are nici o treaba igiena cu epilatul!
Sunt barbatii adevarati, foarte curati si neepilati, pe care nu-i poti considera lipsiti de igiena, pentru ca folosesc apa si sapunul asa cum este normal.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce asociezi epilare cu ingrijitul?
Un barbat neepilat pe picioare nu poate fi ingrijit?
Daca eu am par pe picioare si piept ca toti barbatii, inseamna ca nu ma spal si put?

| Violleta2022 a răspuns:

Parerea mea ca femeie: nu-mi plac efeminatii!
Mi se pare ca arata ca niste cocote masculine, fara pic de masculinitate!
Nu asocia epilatul cu ingrijitul si neepilatul cu mizeria, ca esti departe de adevar si gresesti!
Un barbat proaspat barbierit (sau cu barba, dupa preferinta), dar cu par pe corp, care se spala si se ingrijeste, este un mascul mult mai atractiv si mai incitant, decat unul fara par.

| corbulalbrosu a răspuns:

Parerile sunt/vor fi foarte diferite si ca atare daca tie iti face placere sa fii considerat o ''patachina'' sau un gay feminizat, este pur si simplu alegerea ta. laughing Insa este complet gresita si falsa ideea de a te considera ca tu ai reprezenta modelul de barbat ''ingrijit'', curat si igienizat, doar pe considerentul ca ti-ai eliminat toata pilozitatea asa cum procedeaza de regula gay-ii care reprezinta ''fetita'' in cadrul unor anumite cupluri. rolling on the floor big grin

| Freya1 a răspuns:

Da,un barbat epilat e ok.

| Lioana a răspuns:

Nu am nimic impotriva epilarii la barbati. Imi plac barbatii care au grija cum arata.

| Emma30555 a răspuns:

Nu cred ca e necesar ca un barbat sa se epileze pe picioare. Sincer nu ma uit la asta cand ma atrage un barbat, asta e ultimul lucru la care m as uita (parul depe picioare). Sa fie ingrijit si atat. Dar spun sincer ca un barbat care se epileaza imi da senzatia ca e un pic ca mine adica usor feminin.

| Justme1997 a răspuns:

Eu cred ca arata bine, nu imi place cum arata prea mult par pe corp pe un tip

| TsunamiiiYay a răspuns:

Esti barbat sau ***? Mie imi plac cei epilati doar la subrat. Restu' parului cred ca ar trebui sa se vada cumva, ca de aia esti barbat.

| timidul96 a răspuns:

Te epilezi și pe picioare?