| kkourtney a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre vopsitul parului la varste fragede?

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Eu una nu sunt de acord. Vopseaua poate deteriora parul. La fetele mici, vopsitul e doar un moft [parerea mea]. odata cu inaintarea in varsta, cand apar fire albe e normal sa se apeleze la aceasta "solutie", insa doar atunci. happy

8 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Eu nu zic sa nu-ti strici parul de pe acumwinking

| sweetapril a răspuns:

Nu iti recomand.

| Ancien a răspuns:

Eu la 10-9 ani imi faceam suvite blonde laughing dar nu-ti recomand sa tile faci la varsta asta trebuie sa ai macar ceva fire albe daca vrei sa tile faci sa nu arati batranawinking

| SmartphoneGirl a răspuns:

NU I don't want to see. In nici un caz! La 20 ani o sa fii alba ca bunicaa..Doar cu spray-ul de nuanta daca vrei dar putin.

| Ioana2135 a răspuns:

O MARE PROSTIE! Cred ca fetele care au varste f fragede (10, 11, ...) isi distrug parul de la varsta asta, si-l deterioreaza cu tot felul de chimicale care nu sunt necesare acum. De abia cand apar firele albe ar putea apela la metoda asta. Cred ca este o noua,, fita".

| butterfly09 a răspuns:

Nu sunt de acord.dar o suvita 2-3 mai merge cum mai merge dar sa iti vopsesti tot parul nu...
eu am 14 ani si am niste suvite blonde si una roscata... daca chiar vrei sa te vopsesti fa-ti niste suvite.

| kkourtney explică:

Eu am 16 ani (aproape 17) si nu m-am vospit si nici nu am de gand inca, deoarece vospseaua dauneaza parului, insa din nefericire am vazut tot mai multe fete de 12-13 ani care sunt vopsite si acest lucru mi se pare chiar numai un moft. Multumesc pentru raspunsuri!:*

| thennexxt a răspuns:

Chiar nu.ti recomand.
daca vrei, o suvita nu stricawinking