| anonim_4396 a întrebat:

Hei, fetelor!
Ati incercat sa va vopsiti parul in stilul ombre?
Ati apelat la un salon, sau ati avut curaj sa va vopsiti acasa?

Vreau si eu sa incerc, dar nu sunt sigura cat de mult dauneaza parului si care sunt etapele de urmat pentru a te vopsi in stilul asta.

Am cateva intrebari legat de subiectul asta si ar fi super daca mi-ar putea trimite cineva un mesaj. happy
Multumesc!

1 răspuns:
| luisanamy a răspuns:

Cel mai bine mergi la un salon sa iti faci parut stil "ombre". Stilistii vor face treaba mult mai bine. Importanta este si lungimea parului. Eu am avut doar la varfuri o nuanta mai deschisa.