| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,(ma adresez in special celor care au ochii caprui, putin mai inchis), ati purtat lentile albastre? daca da, cum se vedea culoare pe ochi? va jenau? va rog sa-mi raspundeti, ca vreau sa-mi cumpar lentile dar as dori mai intai sa stiu daca merita:*

Răspuns Câştigător
| madducu a răspuns:

Sa stii ca se vad un albastru inchis.Eu am albastru deschis si asa se vad pe ochii mei caprui mai inchis.Dar imi plac:X,imi place cum se vedewinking
Prima oara cand le-am pus mi-au lacrimat ochii si clipeam intruna.Dar dupa cateva minute,s-au obisnuit ochii si era bine, nu ma mai deranjau.
PSbig grinaca vrei sa vezi poze cum se vad, da-mi id tau si iti arat pe messwinking
Eu zic ca merita:*

2 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Pai...da
si era un fel de portocaliuhee hee
avem niste ochi bestiali
toata lumea se uita in ochii mei:X
mai ales...baietiismugsmugsmug

| ALLe_6931 a răspuns:

Mda. si eu am ochii caprui inchisi, dar daca iti iei cele de un albastru inchis nu iti va sta prea bine daca esti satena big grin. dar acum depinde si de culoarea tenului, a parului, a tinutei... daca ai poti imprumuta de la o prietena si vei vedea cum iti sta, si jeneaza primele 3 minute dupa te obisnuiesti kiss!