| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,tocmai am descoperit ceva si nu sunt sigura de niste chestii.
Pe cand "colindam" eu niste site-uri,am dat peste o oferta gen "beauty box", numai ca asta se numea "Pink box".Si chestia e in felul urmator: pentru 44 ron primesti acasa cutia roz cu 5 produse cosmetice (cica de firma),dar ei aleg care sunt produsele alea, iar noi nu stim absolut nimic pana nu primim coletul.
Intrebarea e: se merita sa comand cutia asta roz? E de incredere chestia asta cu "Pink box"?
Astept raspunsuri cat mai multe si daca a comandat cineva cutia asta roz...cu atat mai bine, imi puteti explica mai detaliathappy

2 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Cod de reducere pentru pink box -> celliner

| nikkipuff a răspuns:

Eu zic ca da ca firma seamana cu avon in care am incredere ca am comandat multe chestii asa ca incearca