| Baby_7403 a întrebat:

Heeey:) Mi-am cumparat azi vopsea de la palette aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres
Credeti ca o sa prinda pe un saten mai deschid:)?

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Daca ai parul natural. eu cred ca prinde

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu pentru ca parul tau e mai inchis nu va prinde decit ff putin va fi o mica diferenta. apoi vopseaua de la palette nu e chiar asa de bine trebuia sa ti alegi alta culoare si alta firma de vopsea Apoi ca sa stii ca o noua schimbare a culorii parului nu se face di prima adica parul trebuie vopsit in mai multe etape vezi un salon bun si vei reusi sa ti faci culoarea dorita dar numai cu specialist. daca doreai o culoare mai inchisa decit parul tau natural reuseai. dar asa. nu totusi bafta

| andreeasim1 a răspuns:

Trebuie sa dai de 2 ori... dar sa fie la diferenta de 2 saptamani macar sau 3

| Baby_7403 explică:

Vreau sa spun ca m-am vopsit si mi-a iesit exact cum am vrut :blond`mierehappy fara decolorare doar cu vopseaua si eu ink eram vopsita ciocolatiu dar e prins super:d

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Nu cred.
pentru ca tu ai un par mai inchis dar incearca nu stii daca nu incerci, nu?
ori cum frumoasa culoare
pa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citi ani ai? mai maninca terci draga!