| Laladuse a întrebat:

Heey feteler am un fashion blog si vreau cat mai multe propuneri de viitoare postari. Dau funditahappy
Vreau cat mai multe propuneri!

3 răspunsuri:
| andreea0andreea a răspuns:

Poti da sfaturi despre asortarea anumitor accesorii cu diferite stiluri de imbracaminte, sau drespre coafuri care se potrivesc sezonului. Lasa-mi te rog un lnik cu blog-ul tau, as dori sa-l vizitez, multumesc.

| Laladuse explică (pentru andreea0andreea):

www.mariadumitriu.ro. Sunt la inceput dar iti multumesc mult petru propunerii. Postez zilele astea un nou articol. :*

| Laladuse explică:

Propunerii ( ups)