| PinkPanter a întrebat:

Hei! Am o problema si am cautat toata ziua o solutie, insa nu am gasit un raspuns concret.Am probleme cu tenul, nu foarte mari, dar am. Deci, in perioada aia, imi apar cosuri. Nu stiu cum sa scap de ele.Si am si puncte negre. Tenul meu este mixt. Acum, intrebarea mea este : Ce produse ar trebui sa folosesc daca am aceste probleme? Va rog nu mi spuneti ca trebuie sa merg la dermatolog, am fost si mi-a dat o crema Skinoren, care m-a ajutat sa scap de cosurile de pe piept, dar pe fata nu-mi dispar. Astept raspunsurile voastre, mersi :3.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, la ciclu i ti apar cosuri? Ai incercat clearskin de la oriflame? vezi poate te ajută, iar batonul teeatree tot de la Oriflame este ca un fond de ten ascunde coșurile dar te si vindecă. Ce varsta ai? Mersi.

| PinkPanter explică (pentru CristiDinBucuresti):

15 ani si nu, nu am incercat nimic de la oriflame, dar nu doresc sa folosesc fond de ten

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru PinkPanter):

Ok. Multi inainte, si multă sănătate.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, cel mai bun tratament impotriva cos-urilor dupa zeci de consulatii la diferiti medici dermatologi este solutia magica numita : DERMOGENT + un sapun sau un gel antisebum gasesti la farmacie. Iar DERMOGENT-ul il comanzi online http://www.guturai.ro/dermogent-50ml-dacia-plant-p-19187

| kiri11 a răspuns:

Incearca sa elimini bauturile gazoase din alimentatia ta si ciocolata.

| PinkPanter explică (pentru kiri11):

Am o alimentatie foarte sanatoasa, sunt vegana happy