| crina95 a întrebat:

Hei buna TPU, am si eu o nelamurire multe fete zic ca mai intai trebuie sa te machiezi apoi sa-ti faci parul, altele invers voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| bxyismylife a răspuns:

Depinde. Eu zic sa te machezi prima data ca sa nu te incurce parul in cazul in care il lasi liber. Daca ai o coafura cu parul legat atunci prima data coafura. funda?

13 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Păi,eu spre exemplu. întâi îmi fac părul şi după mă machiez.De ce? Pentru că, atunci când vreau să plec de acasă, machiajul să fie cât mai ''fresh'' şi mai bine-fixat.
Baftă şi numai bine!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Chiar conteaza? Daca esti atat de tampa incat sa-ti strici machiajul in timp ce-ti faci parul mai bine ramai la tara si dai cu sapa la cartofi.

| Konata a răspuns:

Sunt de parere ca e indiferentlaughing

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Fiecare se face cum crede ca e mai bine
Eu prima data ma machiez pe urma imi fac parul.

| Frunziix3 a răspuns:

Nu conteaza... faci cum vrei.happy

| marialarysa a răspuns:

Buna! eu cred ca ar fi bine ca mai intai sa te machezi iar apoi sa iti faci parul.

| FadetoBlack a răspuns:

Hmm Buna,... Dupa parerea mea nu cred ca, conteaza ce faci prima data happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, stii faza cu numarul 11 pe care 1 sa-l punem inainte, pe care vrei, deci asa e si cu machiatul, doar sa ai grija sa nu te reapuci din nou facandu-i ceva gresit ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai te machiezi, te imbraci si dupa iti faci parul.
Eu imi prind parul ca sa nu ma deranjeze in timpul machiajului intr-o coada de cal.

| Sweet111 a răspuns:

Salut! pai eu intii imi fac parul apoi machiajul. Si ce tot spuneti fetelor laughing chiar nu conteaza ce iti faci prima oricum nu se strica nimic :d

| Andradaaaa a răspuns:

Eu mai intai imi fac parul si apoi ma machiez big grin

| Klaryyy a răspuns:

Eu cred ca mai intai machiajul pentru ca daca iti faci parul mai intai si ti-l ondulezi etc poti sa-l strici

| BiancaAdam a răspuns:

Cea mai buna alegere e sa iti fac parul dupa aia machiarea laughing