| PatratzelPatratDin9 a întrebat:

Mai am o nelamurire si eu...la fete li s-a intamplat sa doreasca sa sarute o fata cu care se inteleg bine, daca nu sint pe invers?-kiss

Răspuns Câştigător
| ejaxz a răspuns:

Da

3 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu e neaparat ca "sa fii pe invers" ca fata si sa-ti doresti sa vrei sa saruti o fata. se intampla si din curiozitate sau teribilism.

| doinisor a răspuns:

De ce nu, cind merg la ziua fetei respective sau cu ocazia unor sarbatori cum ar fi pastele, craciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie da. cu prietena cea mai buna. impreuna am invatat sa sarutam, ne intelegem bine, ne iubim, ca sa spun asa. dar amandoua avem relatii cu baieti. nu trebuie sa fii pe invers ca sa faci lucrul asta.