| Catacombe a întrebat:

Am vericela si azi dimineata mi s-a desprins jumatate de cojita de pe o buba de pe fata. Precizez ca sunt im ziua a 5-a. Doar pe fata am cojite in rest inca nu. M-am uitat putin sub cojita desprinsa si am vazut un lichid gen puroi. Am auzit ca daca o dezlipesc imi ramane cicatrice. Ce pot face sa nu se rupa? Help me pls! Cum sa o " lipesc " la loc?
FUNDOOI

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreeadeeabiatha a răspuns:

Un zic sa te duci la un medic