| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU! Care este cel mai bun ulei de bronz? Anul trecut l-am încercat pe cel de la Cocosolis CHOCO și mi-a plăcut mult. Anul acesta însă vreau sa încerc și altceva. Vreau sa am un bronz intens și de lunga durată (mentionez ca nu am pielea albă ca brânza)

7 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Eu am incercat de la Gerovital, Elmiplant(d-astea, mai pe buget). Toate au avut rezultatele dorite.
Ideal este sa incepi cu ceva cu SPF minim 30, treci la 20(lotiuni), apoi cu 15, 10, 0(ulei).

| Hurin a răspuns:

Oil Plus SAE 5W - 40

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru Hurin):

laughing

| Alexia1208 a răspuns (pentru Hurin):

Eu am pus o întrebare serioasă. Tu ai răspuns după cât de mult te duce capul…

| Hurin a răspuns (pentru Alexia1208):

Si nu numai rolling on the floor

| Hurin a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Sigur l-a cautat pe net de vine la mine si face pe isterica rolling on the floor

| MetisuI a răspuns (pentru Alexia1208):

Atata pot useri ca el si drimmero sa raspunda numai pe langa subiect. Asa se manifesta adultii care nu au primit atentie de la parinti in copilarie.