| Iubareatzãã a întrebat:

Ce parere aveti Despre placa de par Remington S9500 pearl? Este buna? Mi-o recomandati? Sau... Imi puteti recomanda o placa Mai buna?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E buna, ti o recomand cu incredere

| gazza01 a răspuns:

Eu am Rowenta Respect si e super :X http://acty-shop.blogspot.ro/......0-lei.html

| andreeaoana99 a răspuns:

Parerea mea este ca placile Remington sunt cele mai bune din cate am auzit, dar am avut o placa de par aceasta firma care am cumparat'o acum un an si ceva adica iarna trecuta in 2011 si acum 2 sau 3 luni s-a stricat, pur si simplu cand o porneam se inchidea nu mai facea contact. noroc ca era in garantia si mi-a schimbat'o. Acum nu stiu sincer daca a fost o simpla intamplare sau daca toate sunt asa, dar pot sa zic ca desi s-a stricat ea indreapta foarte bine si aluneca foarte fin pe par si nu il agata sau il arde si ii poti regla temperatura si are optiune pentru par umed deci cred ca e destul de performanta.

| GabriiiiiElla a răspuns:

Buna! Desigur, este o firma foarte buna si apreciata, produsele acestei firme isi fac treaba foarte bine, sunt profesionale si accesibile in acelasi timp, dar iti recomand sa te uiti si peste produsele de la Philips, care sunt de asemenea la acelasi nivel cu produsele Remington, poate chiar si mai bune si mai accesibile la pret.

| Lolypup a răspuns:

Am si eu una imi place, e misto. poti sa iti cumperi si tu una!

| Ionescu_Florena_1990 a răspuns (pentru Lolypup):

E foarte buna placa aceasta de par. o am si eu. happy

| Ionescu_Florena_1990 a răspuns:

Pe aceasta o am si eu si este foarte buna. dar foloseste o protectie pentru par ca sa nu il arzi. eu folosesc uleiul de par de la KALLOS: glossy restructural crystal fluid... am dat pe el cem 20 lei. dar sa aplici o picatura foarte mica pe tot parul. mai intai pui o picatura in palma iar dupa cu 2 degete il aplici pe par... trebuie foarte putin pentru ca altfel ti se va ingrasa parul. happy

| Iubareatzãã explică (pentru Ionescu_Florena_1990):

Si este bun? Adica nu se mai arde parul Asa de rau de la placa? happy