| zwarasevski a întrebat:

Cum pot slabi rapid vreo 2 kg?. ceva eficient! FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| Adeniy a răspuns:

Manca dimineata un iaurt sau ceva, la pranz o supa si seara un fruct, cel mult doua(De preferat ar fi sa mananci mere, pentru ca au calorii negative si in plus favorizeaza slabirea). Crede-ma, mananca asa si sigur vei slabi.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cat de rapid vrei...seara nu mai manca nimic iar peste zi numai iaurt, fructe si un piept de pui fiert

| BiuL a răspuns:

Nu mananci doua zile, bei doar apa si ceaiuri neindulcite. E nesanatos dar si rapid si evident eficient.

| Trynda a răspuns:

Alergat in aer liber. Cat poti, nu mult. Si paine prajita in loc de paine normala daca mananci. Prin efort fizic in principal. Cu abdomenele nu slabesti, iti zic de acum. Doar tonifiezi muschii abdominali.

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Alearga dupa o masina

| JUST44FUN a răspuns:

Nu manca seara si alearga cel putin o ora pe zi

| Vladasuper a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa mergi mlt sa faci exercitii zi de zi!

| DjAndyMixx a răspuns:

Mananca doar carne si branza iar in 2 zile slabesti 2 kgwinking

| SEals11 a răspuns:

Infometeazate sau
manaca iaurt, legume, fructe, piept de pui, peste la cuptor si mult sport {alearga vreo o ora pe zi sau doua si e bine }

| Adeniy a răspuns (pentru SEals11):

Infometarea nu e o rezolvare.Din contra, dupa ce vei incepe sa mananci cat de cat normal(pentru ca nu poti trai mult timp dintr-un iaurt si un mar pe zi) te ingrasi mai mult.