| LCD a întrebat:

Ce freza imi recomandati pentru o nunta? am parul lung pana la fund, e foarte frumoas. Vreau sa-l fac cu presa, dar vreau sa il prind in asa fel, incat sa se vada ca e lung...deci nu as vrea un coc.Astept pareri.Multumesc

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai uite niste poze, tu alegi oricum, nu alege nimeni pentru tine, poti sa iti fixezi atenta pe o coafura din cele de aici si te orientezi dupa la coafor.Bafta!
http://www.google.ro/......tp?/images

| nely19 a răspuns:

Pai. te`ar avantaja stilul coama, lungimea parului sa fi ondulatahappy