| anonim_4396 a întrebat:

Varsta de 20-21de ani este tarzie pentru punerea unui aparat dentar, avand in vedere ca nu sunt probleme dentare mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu, eu fac 25 si vreau sa imi pun.

| CristinaSNC a răspuns (pentru BiuL):

Multumesc frumos :*

| FemeiaPisică a răspuns:

Aparatul dentar se pune la orice vârstă. Nu, nu este târziu.