| Bizzle a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste adidasi Supra originali de pe siteul official, mai exact acestia >= https://www.suprafootwear.com/products/SW28019/BGD. Intrebarea mea este, livreaza si in Europa[Romania]? Chiar as vrea sa cumpar. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Blue_Nicoleta_1989 a răspuns:

Da livreaza, deoarece si eu mi-am luat de pe acest site in urma cu doi ani si i-am primit (dupa foarte mult timp, dar i-am primit). Te costa enorm daca nu mai cumpara si alti prieteni pe langa tine (pe aceeasi comanda), deoarece ei de la nu stiu cati mii de kilometrii sa-ti trimita doar o pereche de pantofi? Costa ENORM de mult... sper ca te-a ajutat sfatul meu si. funda? happy

| Bizzle explică (pentru Blue_Nicoleta_1989):

Pai cat poate fi taxa de transport? 100$? laughing

1 răspuns: