| Ely3434 a întrebat:

Hei TPU :* Vreau sa-mi iau lentile de contact... Ce ati alege? Ochi negrii sau albastrii? :* Eu am parul castaniu si tenul destul de inchis, buze groase si rozalii. ( Baietii : Ce ochi va plac mai mult + argument ) Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Alege sa stai linistita. Poti sa patesti nasoale de la lentilele de contact. Ca tot intrebai, baietilor le plac ochii frumosi. Si naturali.

17 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Mi se pare extrem de penibil să porți lentile pentru a agăța băieți. Ah, numai curvulițe tunate-n ziua de astăzi, peste tot, cu o inteligență pe măsură. Sper cu toată căldura și sinceritea să ai probleme cu ochii după asta, că lentile după nu-ți vor mai trebui.

| ShadoWCrist a răspuns:

Eu sunt baiat, si sincer imi plac ochii sinceri...dar ca si culoare, albastrii. happy

| Ely3434 explică (pentru ShadoWCrist):

laughing) Smecher raspuns... Iti dadeam funda dar am dat-o deja... De unde esti? happy

| ShadoWCrist a răspuns (pentru Ely3434):

Hihihi!happyhappyDaca ti-as da add, mi-ai da accept?

| Ely3434 explică (pentru ShadoWCrist):

Da, aici pe TPU sau facebook? :* :*

| ShadoWCrist a răspuns (pentru Ely3434):

Aici.Ti-am dat.Ai id de mess?!

| Ely3434 explică (pentru ShadoWCrist):

Da, dar nu prea intru. Ai facebook sau ask?

| ShadoWCrist a răspuns (pentru Ely3434):

Am avut, dar mi l-a "furat", sa. zicem, cineva.Da-mi adresa de mess, daca vrei si intra acolo...

| Ely3434 explică (pentru ShadoWCrist):

Ti-l dau intr-un mesaj... Cati ani ai?

| ShadoWCrist a răspuns (pentru Ely3434):

18 tu?!

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Iubire mareee laughing

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Nu imi pasa de ea!

| marinelamarin a răspuns:

Eu spun sa nu-ti ei lentile.iti pot afecta vederea.si eu am vrut sa-mi iau dar am renuntat la idea aceasta, tin la vederea mea. dar totusi daca vrei sa iti ei e alegerea ta. acum depinde cum arati, nu putem spune pana nu vedem o poza dar eu as alege ochii negri.

| nicols a răspuns:

Buna Ely, Ai putea incerca din cand in cand o schimbare de look. Si daca tot ai tenul deschis poti alege cu usurinta lentile blue. Si eu le folosesc ocazional. Mi le iau de aici www.medlens.ro. Toate bune!

| antonia15022005 a răspuns:

Pai,daca ai ochii caprui te sfatuiesc sa nu iti pui lentile pentru. ca ochii caprui fura inima orcui si sunt foarte frumosi +ca lentilele sunt periculoase.Dar daca insisti sa iti spui lentile te sfatuiesc sa iti pui negre

| DodelAS a răspuns:

Personal, (e doar o parere, nu conta pe mine) in combinatie nu nuante inchise de par si ten as alege ochi negri. Ochii albastri ar iesi prea mult in evidenta.

| Ely3434 explică (pentru DodelAS):

Mersi :* La asta ma gandeam si eu. Daca aveam tenul mai deschis se potriveau. :*