| Deeabvb a întrebat:

din nou. xD Vroiam sa va intreb. ce parere aveti despre tusul de ochi de la Elf? Este de calitate buna? Tine mult pe pleoapa? Si este destul? Adica, eu am o obsesie cu tusul de ochi, nu pot sta fara el, si vreau sa imi ajunga pentru mai mult timp. puppy dog eyes

1 răspuns:
| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. iti pot propune eu unul de la TianDe. Persoanele care l-au luat au fost foarte multumite. se time mult, nu se imprastie si are o pensula foarte comoda. daca te intereseaza contacteaza-ma http://tianderomania.ucoz.com