| Onitzaaa a întrebat:

Heii.Imi puteti da niste linkuri sau sa imi spuneti voi ce modele as putea sa-mi fac pe unghi, avand in vedere faptul ca unghiile mele nu sunt foarte mari.[Daca imi spuneti voi va rog sa fiti cat mai expliciti] Funda:*

Răspuns Câştigător
| Rockăr a răspuns:

Iubita,nu te descuraja de rapunsurile rautacioase! Ai aici un link cu poze si descriere explicite:

http://www.facebook.com/......media/set/

daca iti place si te ajuta nu uita sa dai si un like, e pagina mea, cand fac 50 mai adaug, urmareste-l e foarte activa pagina:**

poti cauta si tutoriale pe youtube:*

Funda?:o3

3 răspunsuri:
| Rockăr a răspuns:

Mersi de funda si like, ma bucur ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Denis777 a răspuns:

O categorie mai buna decat dragoste si sex nu cred ca ai fi putut gasi