| lc13cm3 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac parul foarte cret? happy Fara placa sau ceva big grin.

11 răspunsuri:
| Deliiss a răspuns:

Heiii cred ca asta este cea mai buna metoda pentru tine! https://www.youtube.com/watch?v=Cp18qYOVsFU&spfreload=10

| RedRose1 a răspuns:

Cu bigudiuri şi fixativ

| Belarisa a răspuns:

Poti sa iti impletesti parul in codite mici, si le lasi vreo ora sau mai mult, depinde!

| Raluca961718 a răspuns:

Bigudiuuri si impletit pe suvite micute

| 49Days a răspuns:

Cel mai simplu fara nici un leu e sa-l pui pe "moate".
Adica tai fasii dintr-un material, infasori suvita apoi legi.
Daca nu bigudiuri...

| Dayiii96 a răspuns:

Când e ud iti faci niste bucatele.de hârtie in forma unor bigudiuri subtiri pune-l asa pe suvite si lasa-l sa se usuce singur

| lc13cm3 explică (pentru RedRose1):

straight face

| dianainsta01 a răspuns:

Il impletesti in multe, multe codite cand e ud si dupa ce mai stai cateva ore bune te usuci cu capul in joslaughing la mine mergea cand eram mica

| Strumfita89 a răspuns:

Cel mai simplu, poti face parul foarte cret cu moate din folie de aluminiu: https://www.youtube.com/watch?v=a4bJXiD_ojk