| AndreeaRoxanaBZ a întrebat:

Help!
Am descoperit ca incep sa am celulita, un aspect de coaja de portocala foarte urat. Mi-am luat o crema de la AVON, pe care o voi utlizia zilnic. Pe langa asta, vreau sa stiu ce exercitii sa fac ( am pe fese si pulpe), ce sa mananc, si ce sa evit sa mananc. Multumesc! Funda:*

3 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Buna, in primul rand incearca sa descoperi cauza pentru a afla cum poti trata. Vezi cateva informatii pe site: http://nota-feminina.blogspot.com/search/label/Celulita

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Nu manca dulciuri, sari coarda 15 minute pe zi, abdomene, genoflexiuni.banda( daca mergi la sala).

| andrew517 a răspuns:

Paai...mananca cat mai multe fructe si legume, sa nu mananci de la fast food si sa alergi si sa faci genoflectiuniwinking. Mult norocwinking happy!